AKTUALNOŚCI
Jest nowy prezes Victorii Szadek

Victoria Szadek, która ma drużynę seniorów występującą w grupie trzeciej klasy okręgowej, ma nowe władze klubu wybrane podczas zebrania sprawozdawczo-walnego. Prezesem został Marcin Czerniak, który zastąpił Sławomira Stelmasiaka. Poprzedni sternik klubu zrezygnował z pełnionej funkcji. Wiceprezesem został Sylwester Frątczak, a sekretarzem Michał Wróblewski.

W ośmioosobowym zarządzie klubu znaleźli się: Mariusz Bralczyk, Krzysztof Glapiński, Waldemar Sowiński, Konrad Obidziński, Jakub Raducki, Łukasz Witaszewski, Sławomir Żywocki i Krystian Nowak.

Największą bolączką klubu jest brak obiektu sportowego na którym drużyna seniorów mogłaby rozgrywać mecze ligowe. Ten. który jest, nie spełnia wymogów licencyjnych i Victoria z konieczności rozgrywa mecz jako gospodarz na stadionie MKS w Zduńskiej Woli.

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
3 lat temu

Z.Stonoga Wrobelek jest teraz na fb i ma byc wszystko posprzatane. Pisal to marian to on wie bo jest z nowych. Jak ma byc ideal to pewnie zaraz pojawi sie wyjasnienie na fb jak ze studnia i kiblami bylo. Wiec ja pisze SPRAWDZAM i czekam jak Wrobelek zaraz to wyjasni bo maja byc tacy super nowi. ZPK ty gdzie patrzysz na fb? Nazwiska wszystkie sie zgadzaja i sa podane.

Z.Stonogga
3 lat temu

Panie kibic-czarny, chodzi o kwestie prawne. Relacje z wypadku dziecka potykajacego sie o prety, druty i rozwalone sedesy tez zamiescicie na fb? Kto za to odpowie?

Kibic
3 lat temu

Faktycznie macie w tym Szadku problemy. Dzieciaki grają, starzy grają a tu tylko wywody bo nieposprzątane i nieposprzątane. Może piszcie lepiej na stronie sanepidu a nie na forum piłkarskim. Ja myślę że pod względem sportowym było ok i życzę następnym aby to kontynuowali a jak jeszcze to ulepszą to tylko się cieszyć. Mówią że Szadek jest „trudny” i to udowadniacie.

Ronaldo
3 lat temu

Nie mozecie zaakceptowac tego ze nikt mnie nie sponsoruje ani mną nie steruje. oceniamy jak bylo przez ostatnie lata. Trolowanie i pieniactwo w klubie i zero polki noznej, taka prawda.admin fanpaga nie nadąża kopiowac formatek i tych samych komentarzy, wstyd!