AKTUALNOŚCI
Polskie Orły partnerem Akademii GKS

Akademia GKS Bełchatów ma nowy klub partnerski. To Irlandzka Akademia Polskie Orły – Polish Eagles. Jej współzałożycielem jest były zawodnik GKS Bełchatów, i były reprezentant Polski Mariusz Kukiełka. W GKS zagrał w Ekstraklasie, w sezonie 1996/97 w 28 meczach, strzelając 3 bramki. Obie akademie mają współpracować na rzecz szkolenia, i rozwoju młodzieży.


tomadex wszystko dla kibica

Bardzo się cieszymy, że w tak krótkim czasie udało nam się przekonać do siebie taką markę. Wierzę, że z tej zarówno dla nas, jak i Polskich Orłów z tej współpracy będą płynąć wymierne korzyści – mówi Szymon Serwa, prezes Akademii GKS Bełchatów. – Chciałbym podkreślić, że w dalszym ciągu głównym zadaniem naszej Akademii i klubów z nami współpracujących jest dbałość o wysoki poziom treningów, by dopiero w kolejnym etapie wskazywać tych najzdolniejszych – dodaje.

Akademia Polskie Orły – Polish Eagles to trzeci po Football Academy Bełchatów i AP Soccer Bełchatów klub partnerski Akademii GKS Bełchatów. – Pragnę podkreślić fakt, że z tymi klubami łączy nas wspólna wizja pracy z młodzieżą i otwartość na wymianę poglądów w aspekcie szkolenia i opracowywania prawidłowej ścieżki rozwoju dla młodych zawodników. Wspólnie dążymy do momentu, w którym nasi piłkarze rozpoczną profesjonalne kariery, zadebiutują na poziomie centralnym i założą koszulkę z orłem na piersi. Pragniemy szkolić wspaniałych piłkarzy, ale również i odpowiedzialnych ludzi . To wspólna praca przy rozwoju przyszłych piłkarzy i budowaniu piłki nożnej w naszych regionach – wyjaśnia Serwa i dodaje, że to współdziałanie to także kształtowanie wizerunku Akademii poprzez podejmowanie wzajemnych działań marketingowych, promujących działalność sportową obu stron.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments