Junior Spartaka Moskwa w Rzgowie

Na inaugurację rundy wiosennej drużyna Zawiszy Rzgów przegrała pechowo na wyjeździe z WKS-em Wieluń 1:0, tracąc bramkę w ostatniej minucie meczu. Od pierwszej minuty w ekipie Zawiszy wystąpił Igor Nikitin (na zdjęciu), były junior Spartaka Moskwa.

Zespół Zawiszy Rzgów został w trakcie zimowej przerwy mocno przebudowany. Zarząd rozstał się Adrianem Jańcem, Pawłem Gołombiewskim i Tomaszem Gędkiem. Największą jednak tragedią dla podopiecznych Wojciecha Robaszka była tragiczna śmierć kluczowego zawodnika Zawiszy Roberta Spychały. Pozyskano natomiast: Piotra Wernera (Pogoń Zduńska Wola), Marcina Zimonia (Włókniarz Konstantynów), Wojciecha Łachmańskiego (SMS Łódź), Roberta Oborowskiego (Pogoń-Korab Łask) i Igora Nikitina (Promień Żary). 21-letni Rosjanin ma za sobą występy m.in. w Siewierstalu Czeriepowiec, Spartaku Moskwa, w Polsce natomiast bronił barw III-ligowego Promienia Żary. Nikitin występuje na pozycji pomocnika. Po półrocznej przerwie powrócił również Kamil Kopera.

Zawisza Rzgów zajmuje aktualnie 4. pozycję w tabeli ligowej, tracąc do lidera z Kleszczowa 8 punktów.