Juniorzy Ceramiki ograli Concordię

Concordia rocznik 95/96 występującą w piotrkowskiej klasie Deyna II rozegrała sparing z Ceramiką Opoczno. Podopieczni Przemysława Króla przegrali w Piotrkowie 2:3.

To był mecz kontrastów – tłumaczy Przemysław Król, trener Concordii. – Jestem bardzo zadowolony z pierwszej połowy, w której zdobyliśmy dwie bramki, za to w drugiej części gry zaprezentowaliśmy się bardzo słabo. Straciliśmy dwa głupie gole w minutę, do tego doszedł jeszcze rzut karny i przegraliśmy wygrany mecz. Mam świadomość, że zmiany, które dokonałem w przerwie mogły wpłynąć na słabszą postawę drużyny. Najbliższy sparing z Włókniarzem Moszczenica powinien wykrystalizować pierwszą jedenastkę na mecz ligowy.

Concordia – Ceramika Opoczno 2:3
Bramki dla Concordii: Adam Krawczyk i Adam Tarnecki

Concordia: Adrian Bąbol, Przemysław Misztela, Patryk Pawlak, Adam Krawczyk, Oskar Morawski, Jakub Bąbol, Cezary Nowak, Mateusz Podsiadłowski, Adam Tarnecki, Daniel Paszkiewicz, Mateusz Ciążyński.

Na boisku pojawili się również: Radosław Misztela, Jan Wrona, Mateusz Bąbski, Krzysztof Różański, Mateusz Grabowski, Michał Szopa, Konrad Chwałowski, Kamil Girtler.