AKTUALNOŚCI
Klasa okręgowa rozgrywana w bańce

To z pewnością nowatorskie rozwiązanie rodem z ligi NBA. II grupa KEEZA Klasy Okręgowej ma być rozgrywana w tzw. bańce. Od dziś (1 kwietnia) wszystkie kluby rozpoczynają kwarantannę, a w weekend 10-11 kwietnia rozegrają pierwsze spotkania rundy wiosennej. Wszyscy zawodnicy, trenerzy, sędziowie i działacze będą skoszarowani w jednym miejscu.


tomadex wszystko dla kibica

Mecze zaś rozgrywane będą na dwóch obiektach – w Ostrowie (powiat opoczyński) i Przedborzu (powiat radomszczański). Wybór był nieprzypadkowy. Oba obiekty słyną wręcz z dbania o higienę i czystość oraz tzw. odkażanie i spore ilości płynów dezynfekcyjnych. Poza tym boisko w Ostrowie wielokrotnie było posypane tzw. solą kolejową i płyta jest jedną z najlepszych w województwie, jak nie w Polsce. Również ze skoszarowaniem nie było żadnego problemu. Będzie to nowoczesny, pięciogwiazdkowy Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Ręcznie. To tam mieszkać będą odizolowani od społeczeństwa członkowie klubów.

To prawda – mówi Dawid Łuczyński, obsadowiec, ale i sędzia główny wszystkich meczów. – Od 1 kwietnia rozpoczynam kwarantannę, a do współpracy będę miał dwóch innych sędziów. Poprowadzimy wszystkie mecze – zaczniemy 10 kwietnia o 11:00, a skończymy 31 maja o 20:30. Jesteśmy świetnie przygotowani kondycyjnie i spokojnie damy radę – dodaje.

Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław K
3 lat temu

w Ostrowie to pewnie boisko już ukradł szczerbaty złodziej który tam mieszka

Emanuel Olisadebe
3 lat temu

A i B klasa są gorsze?

Wart
3 lat temu

W Przedborzu to jest jedno z najgorszych boisk nie wspomnę już o budynku klubowym

marek
3 lat temu

dodatkowo każdy zespół uczestniczący w rozgrywkach ma dostać po bańce

Imię
3 lat temu

Poziom żartu – słaby.