Remis RKS Radomsko w Zambrowie

Jeden punkt w dwóch meczach grupy spadkowej, to dorobek trzecioligowców z RKS Radomsko. W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Roberta Szwarca zremisowali w Zambrowie z tamtejszą Olimpią 1:1, choć do przerwy prowadzili 1:0. Radomszczanie mają na koncie 30 punktów i nie mogą być pewni ligowego bytu.

Goście byli faworytem potyczki w Zambrowie z Olimpią, która jedną nogą jest już w IV lidze. RKS posiadał w pierwszej połowie przewagę, ale grał nieskutecznie. Dopiero tuż przed przerwą Mateusz Szela pokonał bramkarza miejscowych.

Już pierwsza akcja Olimpii po zmianie stron przyniosła wyrównanie. Gola strzelił Przemysław Jastrzębski. Radomszczanie mieli jeszcze dużo czasu na zdobycie zwycięskiej bramki, lecz nic z tego nie wyszło. Pozostał natomiast niedosyt.

Olimpia Zambrów – RKS Radomsko 1:1 (0:1)
Przemysław Jastrzębski 46 – Mateusz Szela 44

RKS: Podleśny – Kruppa, Głowiński (69′ Machaj), Szela (83′ Kasperczyk), Babul – Basiuk, Augustyn, Ziółkowski, Kolasa (46′ Miśkowiec) – Pawłowski (59′ Bocian), Śmigielski