Kanonada strzelecka w Gomunicach

Lider tabeli grupy drugiej klasy okręgowej MGKS Drzewica wygrał na wyjeździe z przedostatnim zespołem rankingu LUKS Gomunice aż 12:0 (6:0). Podopieczni trenera Ryszarda Pomykały mają na koncie 51 punktów zdobytych w 24 meczach i o dwa wyprzedzają KS Paradyż, a o trzy PGE GKS II Bełchatów. Te zespoły mają jednak o jedno spotkanie mniej rozegrane.

Bohaterem potyczki w Gomunicach był strzelec pięciu goli Hubert Wiktorowicz. Po dwie bramki zdobyli Łukasz Grzybek oraz Sebastian Miązek. Po jednej Wojciech Ruta, Kacper Listkiewicz oraz Adam Woźniak.

Największą niespodzianką 29. kolejki grupy drugiej klasy okręgowej była wygrana Włókniarza Moszczenica z rezerwami PGE GKS Bełchatów 3:1 (3:0). Miejscowi po 32 minutach prowadzili 3:0, a bramki zdobyli Dawid Magiera, Adam Kaźmierczak i Marcin Brylikowski. Honorowe trafienie dla gości zaliczył w 56. minucie Kacper Sionkowski.