Klęska Jutrzenki Warta na swoim boisku

Takiego wyniku nie spodziewali się chyba najbardziej pesymistycznie nastawieni kibice Jutrzenki Warta. Podopieczni trenera Jarosław Wargowiaka przegrali na swoim boisku mecz kończący 32. kolejkę IV ligi z Czarnymi Rząśnia aż 0:5 (0:1). Porażka miejscowych sprawiła, że jedną nogą są w grupie trzeciej KEEZA Klasy okręgowej. Triumfatorzy meczu już raczej pogodzili się ze spadkiem do niższej ligi.

Już pierwsza akcja Czarnych zakończyła się golem, a bramkarza Juve pokonał Krystian Nagieł. W 20. minucie kontuzji doznał najskuteczniejszy gracz gospodarzy Piotr Burski i musiał zejść z boiska. Po zmianie stron hat-trickiem popisał się Dawid Mielczarek, a dzieła zniszczenia Jutrzenki dopełnił Krystian Nagieł. Warto dodać, że w 53. minucie na boisko wszedł rezerwowy bramkarz Wiktor Wojciechowski, który zagrał w polu, zastępując Krzysztofa Cichosza.

Jutrzenka Warta – Czarni Rząśnia 0:5 (0:1)
Bramki: Krystian Nagieł 1, 78, Dawid Mielczarek 52, 58, 65

Jutrzenka: Florczak – Dryka, Piotr Kobierski, Pawlak, Cyprian Lewandowski – Michał Lewandowski, Cichosz  (53′ Wojciechowski), Jurkowski, Lewczuk – Burski (20′ Pałucki), Sulgan.

Czarni: Polak – Wuszt, Piekielny, Szóstakiewicz, Sionkowski – Jasiński, Chudzik (70′ Cheda), Nagieł, Mielczarek – Dąbek (80′ Nowak), Wańdoch