Zasłużony podział punktów w Strykowie

Remisem 1:1 (0:0) zakończył się mecz 33. kolejki IV ligi pomiędzy Zjednoczonymi Stryków, a Polonią Piotrków. Wynik, co zgodnie podkreślają obie strony, jest zasłużony. Gospodarze potyczki mają na koncie 64 punkty i zajmują w ligowej tabeli piąte miejsce. Poloniści z 46 oczkami na koncie plasują się na dziesiątej pozycji.

W pierwszej połowie rozgrywanego w Strykowie meczu nie było bramek. Znacznie ciekawiej było po zmianie stron. W 55. minucie Kamil Cupriak pokonał Kamila Bruchajzera i był to jego 12 ligowy gol w tym sezonie. W 75 minucie wynik potyczki ustalił Bruno Jackel. Mimo kilku jeszcze sytuacji z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

Zjednoczeni Stryków – Polonia Piotrków 1:1 (0:0)
Kamil Cupriak 55 – Bruno Jackel 75

Zjednoczeni: Polit – Majewski (77′ Dębiński), Chmielewski (86′ Kucharski), Drogosz, Wodzyński – Cupriak (80′ Ściślewski), Pabjańczyk, Zimoń, Lenart (70′ Drożdż) – Potocki (67′ Chądzyński), Periżok.

Polonia: Bruchajzer – Piotrowski (81′ Patryk Grzesiuk), Wasilewski, Przybysz, Daniel Silva (56′ Jakubiak) – Raszewski, Nowaczyk, Mielczarski, Jackel – Jagodziński (69′ Stolarczyk), Karasiński