AKTUALNOŚCI
Plan sparingów Włókniarza Zelów

Włókniarz Zelów prowadzony przez trenera Dawida Wnuka zakończył czwartoligowy sezon na 10 miejscu zdobywając w 38 meczach 54 punkty. Przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2021/2022 zespół rozpocznie 12 lipca. Na razie jeszcze za wcześnie mówić o zmianach kadrowych.Drużyna będzie trenować na własnych obiektach oraz rozegra pięć sparingów.


keeza komplety sportowe

Plan sparingów Włókniarza Zelów:
17 lipca – Włókniarz Zelów – Włókniarz Pabianice
21 lipca – Włókniarz Zelów – Polonia Piotrków
24 lipca – Włókniarz Zelów -LKS Kwiatkowice
28 lipca – Włókniarz Zelów – RKS Radomsko
31 lipca – Włókniarz Zelów – AKS SMS Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hans
2 lat temu

@123
Strzał w kolano, Orkan nie ma swoich wychowanków tylko wszystko zbiera z Bełchatowa, a zdolniejszych chłopców z Brodni. Z kolei polecam prześledzić wyniki Włókniarza w ligach juniorskich. Roczniki 2010 i 2011 wygrały swoje ligi, a rocznik 2008 grał w II lidze wojewódzkiej. Grupy młodzieżowe są oczkiem w głowie nowego zarządu i w tym aspekcie zelowskiemu klubowi nie można niczego zarzucić.

123
2 lat temu

Miałem dziecko zapisać od września na treningi w wlokniarzu ale jak mają to rozwiązać to szkoda mojej kasy. Chyba lepiej się w buczku rozwinie bo tam idzie wszystko w dobrym kierunku

Hans
2 lat temu

@Zawodnik
Zawodnikiem to Ty jesteś, ale chyba z Buczku. Po co takie głupoty gadasz. Gdzieś ktoś kiedyś przykleił łatkę Włókniarzowi, że biedni i teraz hejterzy z sieci co rundę o upadku piszą. Przy trwonieniu publicznych pieniędzy z Buczku to każdy byłby biedny, ale Włókniarz jest w pełni wypłacalny i pieniądze ma. Także skończmy już z tą błazenadą o wycofywaniu się z ligi.

Zawodnik
2 lat temu

A to będą grać ,mieli się wycofać z braku kasy