AKTUALNOŚCI
Nowy trener i zawodnicy w Lubochni

LKS Lubochnia (grupa II KEEZA klasy okręgowej) ma nowego trenera. Został nim Paweł Wiśniewski (ostatnio Grabka Grabica), a w przeszłości Start Niechcice czy Motor Bujniczki. Wiśniewski zastąpił Mateusza Milczarka, który rozstał się z LKS w kontrowersyjnych okolicznościach. Jak przekazał nam prezes LKS Krzysztof Brandenburski nie ma zagrożenia wycofaniem.

Do drużyny doszło bowiem kilku nowych zawodników – z niższych klas rozgrywkowych (klasa A i klasa B). W ostatnim sparingu LKS pokonał aż 8:3 Relax Czerniewice, a w niedzielę (8 sierpnia) zagra spotkanie I rundy Pucharu Polski w Mniszkowie z miejscowym LKS.

 

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
A co cię to
2 lat temu

Dlaczego oczerniacie Mateusza Milczarka i chłopaków skoro już ich tam nie ma.Braaawa że chłopaki mają honor i nie będą grać dla takiego zarządu.Na sparingu z Pilica Prezes został wyzywany przez kibiców jest niechciany każdy w Lubochni wie że rządzi ta partia wyższa i ma poparcie.Widac jaka rodzina była w klubie jak mówiono wyniki czasem dobre czasem nie ale jak to futbol.Rodzina zawsze pozostanie rodzina oni pokazali że są na dobre i na złe oni by za sobą w ogień skoczyli.Wstydził by się zarząd żeby coś takiego rozwalić,widać że Mateusz był dla nich za mądry to ich denerwowało bo mu nie… Czytaj więcej »