Krzysztof Kowalski dał zwycięstwo

Szósta minuta doliczonego czasu gry przyniosła wygraną Omedze Kleszczów w spotkaniu 2. kolejki IV ligi łódzkiej z Widzewem II Łódź. Bramkę na wagę kompletu punktów dla drużyny Jacka Berensztajna strzelił wprowadzony kilkanaście minut wcześniej na boisko Krzysztof Kowalski. W końcówce, przy stanie 1:1, bliżej wygranej był Widzew II, ale nie potrafił strzelić zwycięskiego gola.

Od pierwszej minuty spotkania przewagę osiągnęła Omega. Udokumentowała to akcją z 17. minuty, którą wykończył przepięknym strzałem Tomasz Bąkowicz. W pierwszej połowie ten sam zawodnik miał jeszcze dwie podobne sytuacje, ale zabrakło mu precyzji. Jednobramkowe prowadzenie Omega utrzymała do przerwy.

Po zmianie stron kleszczowianie oddali inicjatywę, a Widzew II zaczął coraz śmielej atakować bramkę Pawła Wiśniewskiego. W 64. minucie wyrównującego gola strzelił Daniel Villanueva Rivas. Goście mogli pójść za ciosem, stworzyli sobie kilka okazji, ale decydujące słowo należało do Omegi. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Krzysztof Kowalski i po chwili Adam Sekuterski zakończył pojedynek. Omega wygrała 2:1.

Omega Kleszczów – Widzew II Łódź 2:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Bąkowicz 17, Krzysztof Kowalski 90 – Daniel Villa 64

Omega: Paweł Wiśniewski – Kowalik ż, Michalak, Zieliński ż, Niedbała – Pieniążek, Bąkowicz (73′ Krzysztof Kowalski), Łudczak ż (72′ Gal), Ociepa (56′ Mateusz Roczek), Lenarczyk (56′ Jaszczak) – Szewczyk (73′ Tomesz)

Widzew II: Buczkowski – Owczarek ż (68′ Dębiński), Najderek (46′ Tlaga), Glicner, Telestak (78′ Zawadzki) – Gołda (57′ Skrzeczkowski ż), Mucha, Chwałowski, Pokorski ż, Villanueva – Malec ż (86′ Szadkowski)