Wielka radość po wygranej w Inowłodzu

IKS Inowłódz to beniaminek grupy drugiej KEEZA Klasy okręgowej. Nowicjusz znakomicie rozpoczął nowy sezon, bo wygrał na swoim boisku ze znacznie wyżej notowaną Pilicą Przedbórz, której celem jest awans do IV ligi, 2:1 (1:0). Pierwszą w klasie okręgowej bramkę w historii Inowłodza zdobył w 15 minucie Adrian Bąblewski. Goście wyrównali w 52 minucie po golu Wiktora Majewskiego.

Ta bramka nie dała jednak Pilicy nawet jednego punktu. W 75. minucie piłka wpadła do bramki gości po samobójczym trafieniu Dawida Lizińczyka. Wynik meczu nie uległ już zmianie i po ostatnim gwizdku sędziego zapanowała w Inowłodzu wielka radość.

IKS Inowłódz – Pilica Przedbórz 2:1 (1:0)
Bramki: Adrian Bąblewski, samobójcza – Wiktor Majewski