Patryk Rachwał: Zrealizowane założenia

GKS Bełchatów wydźwignął się już z dołu tabeli, z meczu na mecz gra coraz lepiej, a w spotkaniu 6. kolejki II ligi pokonał przed własną publicznością Pogoń Siedlce 2:0 (0:0). Bełchatowianie, co podkreślił na pomeczowej konferencji prasowej Patryk Rachwał, zrealizowali przedmeczowe założenia. Poniżej wypowiedź trenera Brunatnych.

Chciałem podziękować chłopakom za to co zrobili w dzisiejszym meczu. My jako sztab najbardziej jesteśmy zadowoleni z tego, że zostały zrealizowane wszystkie założenia. Szkoda, że w pierwszej połowie nie udało się strzelić bramki. W drugiej na szczęście już to się udało. W przerwie zmieniliśmy trochę ustawienie, ale wynikało to z sytuacji boiskowej. W ofensywie jest kreatywność i dowolność. Ja już powiedziałem wcześniej, że jeśli będziemy zdrowi to podniesie naszą jakość i rywalizację w drużynie o miejsce w składzie – powiedział Rachwał.