Cenna wygrana Kutna w Szczuczynie

Piłkarze KS Sand-Bus Kutno zapisali na swoim koncie pierwszą w tym sezonie wyjazdową wygraną w grupie pierwszej III ligi. Podopieczni trenera Dominika Tomczaka pokonali na wyjeździe ligowego nowicjusza Wissę Szczuczyn 2:1, choć przegrywali do przerwy 0:1. Szkoleniowiec drużyny gości podkreślał po spotkaniu, że jego podopieczni byli zespołem zdecydowanie lepszym.

Prowadzenie objęli jednak w 22.minucie miejscowi, a bramkarza z Kutna pokonał Karol Buzun. Przyjezdni mieli swoje okazje bramkowe, ale grali nieskutecznie. Po przerwie kutnowianie zdecydowanie już dominowali na boisku i dopięli swego. Najpierw bramkarza gospodarzy pokonał Krzysztof Cudowski, dla którego było to debiutancki gola dla KS, a wynik meczu ustalił Marcin Kacela.

Wissa Szczuczyn – KS Sand-Bus Kutno 1:2 (1:0)
Karol Buzun 22 – Krzysztof Cudowski 71, Marcin Kacela 73

Kutno: Wolański – Kasperkiewicz, Klepacz (51′ Kowalczyk), Skawiński (70′ Szczytniewski), Kraśniewski – Ostrowski (60′ Niedzielski), Kralkowski, Kacela, Cudowski (80′ Szczepański) – Patora (80′ Świątek), Bujalski.