AKTUALNOŚCI
Zdewastowane boisko w Dalikowie

Niesamowity szok przeżyli w poniedziałek działacze i piłkarze występującego w grupie I KEEZA Klasy Okręgowej GLKS Sarnów/Dalików. Po niedzielnych Dożynkach Powiatu Poddębickiego ich boisko, na którym trenują i rozgrywają mecze wygląda jak po przejściu tornado. Obecnie plac gry nie nadaje się do niczego.

gadzety kibica keeza

 

Przez ostatnie miesiące grupa kilku zaangażowanych zawodników z drużyny seniorskiej z własnych środków zakupiła ponad 500 metrów węża ogrodowego, kilkanaście złączek, zraszaczy, trójników i innych rzeczy potrzebnych do podlewania boiska. Dodatkowo we własnym zakresie przeprowadziliśmy wałowanie boiska wałem ręcznym wraz z dosiewaniem trawy. Wszystko zostało zniszczone w jeden dzień – czytamy na profilu Facebookowym klubu.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
NieKibic
2 lat temu

Współczujemy. Wiemy ile to pracy i kasy, a te barany niby rządzący robią sobie co chcą i mają w głębokim poważaniu prace i pieniądze prywatne. Oni swoich nie wydają przecież, a najważniejsze że samary napchane i za darmoszke wypite.

Ortalion
2 lat temu

Tak jest jak wybiera się na wójta, burmistrza czy starostę ludzi którzy nie wiedzą co to sport, a w szkole na W-F-ie przechodzili największą gehennę w życiu. Teraz mogą się odgrywać nie dając dotacji dla klubu lub zrobić dożynki na boisku.

Boras
2 lat temu

A pieniądze za wynajem boiska wzięli ?