Pewne zwycięstwo Pelikana z ŁKS II

W meczu kończącym 10. kolejkę grupy pierwszej III ligi Pelikan Łowicz nie dał na swoim boisku szans rezerwom ŁKS Łódź, które są beniaminkiem i pokonał rywala aż 3:0 (3:0). To trzecie ligowe zwycięstwo, a drugie na swoim boisku, drużyny prowadzonej przez trenera Piotra Gawlika. Dla łodzian to z kolei piąta porażka, z czego trzecia na boisku rywala.

Mecz rozstrzygnął się w pierwszych 45 minutach. Już po kwadransie miejscowi wyszli na prowadzenie po golu Radosława Kucińskiego. Kwadrans później na 2:0 podwyższył Kamil Łojszczyk, a tuż przed przerwą po raz trzeci bramkarza ŁKS II pokonał Adrian Marcioch. Po zmianie stron Ptaki już nie szarżowały, lecz grały zachowawczo szanując korzystny wynik. Ełkaesiacy nie byli natomiast w stanie strzelić choćby honorowego gola.

Pelikan Łowicz – ŁKS II Łódź 3:0 (3:0)
Bramki: Radosław Kuciński 15, Kamil Łojszczyk 32, Adrian Marcioch 45

Pelikan: Orzeł – Marcioch, Wawrzyński, Pomianowski (63′ Kozieł), Woliński – Tomaszewski (82′ Białousko), Ziółkowski (82′ Kardas), Kuciński (63′ Mycka), Kolus – Rutkowski, Łojszczyk (76′ Sluga).

ŁKS II: Bobek – Karlikowski (60′ Zając), Lambrecht, Wszołek, Lipień (56′ Jastrzembski) – Romanowicz (75′ Król), Sójka, Czypicki, Górecki (46′ Gmosiński) – Dynel (60′ Bargiel), Radziński.