Patryk Rachwał: Po bramce się posypało

Nie miał powodów do zadowolenia po piątkowym spotkaniu w Rzeszowie trener GKS Bełchatów Patryk Rachwał (na zdjęciu). Jego drużyna przegrała 0:3 (0:0) i wiadomo już, że na półmetku drugoligowych rozgrywek będzie w strefie spadkowej. Trener Brunatnych przyznał, że jego podopieczni zrealizowali plan tylko w pierwszej połowie pojedynku przy Hetmańskiej.

Gratulacje dla Stali Rzeszów. Wygrała dziś drużyna lepsza. Mieliśmy plan na ten mecz, ale zrealizowaliśmy go tylko w pierwszej połowie. Nie da się wywalczyć punktu gdziekolwiek by się nie grało, jeśli nie utrzymuje się przy piłce. To był dziś nasz największy problem. Po pierwszej bramce wszystko się posypało i nie byliśmy w stanie nawiązać wyrównanej walki. Musimy się z tego otrząsnąć i myśleć już o kolejnych meczach. Nie rozumiem tego, że w domowych meczach gramy solidną piłkę, a na wyjazdach jest tragedia. Nie punktujemy na obcych boiskach. Nie wiem w czym leży przyczyna – powiedział szkoleniowiec GKS.