Koncert Lechii w pierwszej połowie

Po wysokiej przegranej w półfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu z czwartoligową Polonią Piotrków w najlepszy możliwy sposób zrehabilitowała się Lechia Tomaszów. Zespół trenera Dominika Bednarczyka rozbił w sobotnim pojedynku 17. kolejki III ligi (grupa I) Znicz Biała Piska 5:0, a wszystkie bramki tomaszowianie zdobyli w ciągu 18 minut.

Rozpoczął strzelecki festiwal Artur Amroziński, a później kolejno do bramki Znicza trafiali: Kamil Cyran, Patryk Jakubczyk z rzutu karnego oraz ponownie Amroziński (dwa kolejne gole). W drugiej połowie Lechia nie forsowała już tempa. W końcówce zresztą musiała sobie radzić w osłabieniu gdyż drugą żółtą kartkę obejrzał Miłosz Turewicz.

Lechia Tomaszów – Znicz Biała Piska 5:0 (5:0)
Bramki: Artur Amroziński 23, 38, 41, Kamil Cyran 29, Patryk Jakubczyk 33-karny

Lechia: Baran – Jakubczyk, Cyran (64′ Cieślik), Turewicz ż, cz, Drabik (61′ Warczyk) – Lewiński, Pecyna (61′ Zima), Kaproń, Morenkov – Mroczek, Amroziński (64′ Biernat)