Pelikan Łowicz tuż nad strefą spadkową

Pelikan Łowicz przegrał po raz szósty mecz o punkty w grupie pierwszej III ligi. W niedzielę podopieczni trenera Pawła Jakóbiaka ulegli na swoim boisku Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki i była to ich czwarta przegrana na oczach swoich kibiców. Łowiczanie mają na koncie tylko 17 punktów i o jeden wyprzedzają w tabeli GKS Wikielec, który plasuje się na miejscu spadkowym.

Goście już w 9. minucie wyszli na prowadzenie go golu Sebastiana Cucha. W 50. minucie na 2:0 podwyższył Arkadiusz Gajewski, a dziesięć minut później trzeciego gola strzelił Sebastian Cuch. W tym momencie stało się jasne, że przyjezdni tego meczu nie przegrają. Pelikana stać było tylko na honorowe trafienie Tomasza Kolusa z rzutu karnego.

Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (0:1)
Bramki: Tomasz Kolus 77 – karny – Sebastian Cuch 9, 60, Arkadiusz Gajewski 50

Pelikan: Orzeł – Kozieł, Wawrzyński, Mycka (60′ Sluga), Łojszczyk – Woliński, Żółtowski, Białousko (60′ Ziółkowski), Kuciński (77′ Borczuch) – Kolus, Tkacz.