Orzeł walczył do końca

Po 20. minutach spotkania łódzkiej klasy okręgowej pomiędzy Orłem Parzęczew a Kolejarzem Łódź 2:0 prowadzili goście. Seguna Solagbade pokonali Rafał Porządny (12. min) i Tomasz Gędek (20. min).

Parzęczewianie nie przejęli się jednak słabszym początkiem i ruszyli do odrabiania strat. Już przed przerwą był remis 2:2, a gole dla gospodarzy zdobył Kamil Łuczak.
W drugiej połowie padła tylko jedna bramka. Zwycięskiego gola zdobył Orzeł po składnej, zespołowej akcji. Wykończył ją Grzegorz Itczak precyzyjnym strzałem w długi róg bramki.

Orzeł Parzęczew – AZS WSEZ/Kolejarz Łódź 3:2 (2:2)
Bramki: Kamil Łuczak 34′, 43′, Grzegorz Itczak 61′ – Rafał Porządny 12′, Tomasz Gędek 20′

Orzeł: Solagbade – Opas, Pietrzak, Charuba, Błaszczyk – Biśtyga, Łuczak, Grzywacz (60′ Kujawa), A. Itczak – Raj (75′ Michalak), G. Itczak

Kolejarz: R. Posmyk – Szwaj, Wąs, R. Posmyk, Kaszubski (60′ Jurkowski) – Porządny, Szyc, Ałaszewski, Gędek – Musiał, Stuchała (70′ Szostak)

Sędziował: Roman Walczak (Kutno). Widzów: 100