AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Coraz bliżej do rywalizacji o ligowe punkty. Mecze sparingowe rozgrywają już praktycznie wszystkie zespoły seniorskie, które przygotowują się do rundy rewanżowej. W piątkowym pojedynku Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała w Kluczborku z MKS 0:2 (0:1). Poniżej wyniki meczów wraz ze strzelcami bramek. Tradycyjnie podajemy je najszybciej jak to możliwe.


tomadex wszystko dla kibica

(piątek – 11 lutego)
MKS Kluczbork – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:0 (1:0)
(sobota – 12 lutego)
Sokół Aleksandrów – Zjednoczeni Stryków 2:4 (0:3)
(Michał Góral 2 – Kamil Cupriak 2, Mikołaj Kamańczyk, Robert Sobczak)
Błonianka Błonie – Pelikan Łowicz 1:0 (0:0)
Widzew II Łódź – Unia Skierniewice 2:2 (1:0)
(Filip Przybułek, Robert Prochownik – Miłosz Nowak 2)
KS Sand-Bus Kutno – Sokół Kleczew 1:3 (0:1)
(dla KS: Brian Torrado)

(piątek – 11 lutego)
Start Namysłów – Prosna Wieruszów 1:1 (0:0)
(dla Prosny: Wojciech Namyślak)
Zryw Wygoda – Olimpia Chąśno 2:0 (0:0)
(dla Zrywu: Hubert Matyjas, Damian Szczepański)
(sobota – 12 lutego)
Widzew Łódź (U 19) – Stal Głowno 0:1 (0:1)
(Eryk Ignatowski)
GKS II Bełchatów – Skalnik Sulejów 10:1 (3:0)
(dla Skalnika: Sebastian Natkański)
Andrespolia Wiśniowa Góra – GKS Ksawerów – odwołany
Omega Kleszczów – Orkan Buczek 2:2 (1:0)
(Hubert Jakubiec, Przemysław Szewczyk – Dominik Cukiernik, Mateusz Kaflowski)
ŁKS III Łódź – Polonia Piotrków 0:2 (0:1)
(Kacper Piotrowski, testowany)
Warta Sieradz – Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:0 (0:0)
(Grzegorz Brochocki, Kamil Pluta)
MKP-Boruta Zgierz – Olimpia Koło 0:0
Unia Rędziny – RKS Radomsko 2:3 (0:1)
(dla RKS: Krystian Kolasa, Kamil Odolak, Jakub Załucki)
ŁKS Łódź (juniorzy) – Orzeł Nieborów 4:1 (2:1)
(dla Orła: Paweł Graczyk)
Pogoń Zduńska Wola – Włókniarz Zelów 1:1 (0:1)
(Łukasz Rakowski – Albin Maciejewski)
KS Paradyż – Mazovia Rawa Mazowiecka 5:2 (2:1)
(dla KS: Mariusz Koćmin, Michał Bańczyk, Mikołaj Mularczyk, Sebastian Ciach, Kuba Kos)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
Termy Uniejów – KS Karsznice 0:3
Bramki: Jan Dobrowolski 2, Patryk Kaczmarek
KAS Konstantynów – Start Łódź 9:3
KEEZA Termy Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 10:0 (6:0)
Korab Łask – Słowian Dworszowice 2:2
Włókniarz Pabianice – Włókniarz Zgierz 4:2 (1:2)
Orzeł Piątkowisko – LKS Czarnocin 3:1
LZS Rudniki – UKS Galewice 0:2 (0:1)
Bramki:
Fabian Bieleń 2
UKS SMS Łódź – LKS Różyca 4:2
Czarni Rząśnia – Świt Kamieńsk 4:0 (1:0)
Bramki:
Krystian Nagieł 2, Mateusz Nowak, Kamil Dąbek
Ceramika Opoczno – MGKS Drzewica 3:1
Bramki dla Ceramiki:
Damian Telus 2, Damian Piwowarczyk
Iskra Dobroń – Hetman Rusiec 7:3
Bramki dla Iskry:
Patryk Olszewski 2, Dominik Kacprzyk 2, Kacper Pawlak, Mateusz Żabolicki, Adrian Figura
Zawisza Pajęczno – Liswarta Popów 3:9
Olimpia Karsznice – GKS Sędziejowice 5:1
Pilica Przedbórz – Victoria Żytno 1:2
RKS Rzeczyca – Czartoria Ręczno 2:3 (2:2)
Bramki dla Czartorii:
Adam Wagner 2, Kacper Cieśla
Boruta II Zgierz – Pilica Tomaszów 1:1 (1:0)
Bramka dla Boruty II:
Wiktor Sujecki
TS Gruszyczce – Szczyt Szczytniki 1:6
Omega II Kleszczów – Astoria Szczerców 3:2 (1:1)
Bramki dla Omegi II:
Patryk Gal, Paweł Szulc, Maciej Roczek
Szczerbiec Wolbórz – Włókniarz Moszczenica 4:3
AMII Nowosolna – LKS Gałkówek 0:1 (0:0)
Bramka:
Kamil Karpiński
Warta Działoszyn – MLKS Konopnica 3:0
MULKS Łask – UKS Wiewiórczyn 7:6
Relax Czerniewice – Czarni Rozprza 7:4
Bramki dla Relaxu: Łukasz Raczyński 3, Mateusz Budzik 2, Cezary Grabowski, Seweryn Łysakowski
Widok Skierniewice – Wrzos Międzyborów 14:0 (4:0)
(Wojciech Borowiec 7, Adam Stankiewicz 2, Rafał Głębocki, Damian Gromek, Jakub Czerwiński, Bartłomiej Seferyński, Miłosz Krawczyński)
Włókniarz Pabianice II – Bzura Ozorków 2:3
Tęcza Brodnia – Polonia Gorzędów 1:1
Warta Dzialoszyn – MLKS Konopnica 3:7
Victoria Rąbień – Saints Łódź 2:1
Victoria Bielawy – Sokół Popów 3:4 (1:3)
ESPN Bełchatów – Piast Krzywanice 0:1 (0:0)
Bramka:
Paweł Kotlewski

 

Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agnes
2 lat temu

GKS CHOJNE – INTER SIERADZ-WOZNIKI 1-4(1:2) Dla Interu: Adam Siwirski 2 , Michał Furmanczyk i Mateusz Dopierała.

Idzie Grześ
2 lat temu

Victoria Bielawy – Sokół Popów 3:4 (1:3)

1 5 6 7