KS Sand-Bus przegrał wiosną po raz drugi

KS Sand-Bus Kutno przegrał po raz drugi w rundzie wiosennej. Najpierw podopieczni trenera Dominika Tomczaka ulegli na wyjeździe Pelikanowi Łowicz 0:2, a w sobotnie popołudnie nie sprostali na swoim boisku rezerwom ŁKS Łódź – polegli także 0:2. To druga w tym sezonie przegrana kutnowian z zespołem z alei Unii 2. W rundzie jesiennej łodzianie triumfowali 2:1.

O porażce graczy z Kutna zadecydowała pierwsza połowa meczu. Miejscowi rozpoczęli odważnie i mieli szansę na gola, ale piłka po strzale Marcina Kaceli trafiła w poprzeczkę. Goście odpowiedzieli skutecznie, bo bramkę zdobył Jakub Romanowicz. W 22 minucie czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został Sebastian Szczytniewski i sytuacja gospodarzy skomplikowała się.

W drugiej połowie, mimo osłabienia, kutnowianie za wszelką cenę próbowali zdobyć wyrównującą bramkę, ale zostali skontrowani i wynik meczu ustalił Maciej Radaszkiewicz.

KS Sand-Bus Kutno – ŁKS II Łódź 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Romanowicz 18, Maciej Radaszkiewicz 71

KS: Wolański – Kraśniewski (83′ Patora), Staniszewski, Głowiński (72′ Żyła), Kacela – Białas (46′ Wielgus), Bujalski (72′ Górecki), Szczytniewski, Kralkowski – Telestak (75′ Ostrowski), Kasperkiewicz.

ŁKS II: Bobek – Karlikowski, Lorenc, Ślęzak, Kelechukwu (55′ Gmosiński) – Dankowski (46′ Zając), Radaszkiewicz, Lipień (55′ Radwanek), Romanowicz (78′ Dynel) – Gryszkiewicz (73′ Czypicki), Kościuk.