Paweł Drechsler: Cieszy reakcja po przerwie

ŁKS nie odebrał nawet punktu liderowi I ligi, przegrywając na własnym boisku z Miedzią Legnica 0:1 (0:1) w jedynym w tej kolejce meczu zaplecza PKO Ekstraklasy, który rozegrany został zgodnie z terminem. Kibice nie mogli być zadowoleni, a na pomeczowej konferencji prasowej Paweł Drechsler (na zdjęciu) przyznał, że zadowolony jest tylko z drugiej połowy.

Początek meczu był chwilowo obiecujący, ale później to Miedź dominowała. Strzeliła bramkę, a mogła więcej. Tylko Markowi Koziołowi zawdzięczaliśmy to, że jeszcze byliśmy w meczu. To, z czego można się cieszyć, to reakcja zespołu po przerwie. Niestety, dziś to było za mało nawet na punkt. Nie zgodzę się z opiniami wedle których piłkarzom brakuje ambicji. Nikt tu nie rezygnuje i każdy dałby się pokroić za to, żeby zrealizować cel. Tego jestem pewny – powiedział Drechsler, który zastąpił na ławce trenerskiej zawieszonego Marcina Pogorzałę.