AKTUALNOŚCI
ŁZPN daje wolną rękę klubom

Pogoda spłatała na Prima Aprilis niezłego figla, a śnieg pokrył boiska kilkucentymetrową warstwą. Prognozy na najbliższe godziny też nie są optymistyczne. Od samego rana odbieramy telefony z zapytaniami, czy weekendowe mecze odbędą się normalnie, czy też zostaną przełożone. Łódzki Związek Piłki Nożnej nie będzie odwoływał obligatoryjnie spotkań, ale zostawi decyzję klubom.


keeza komplety sportowe

Jeśli oba kluby dojdą do porozumienia to mecze będą przełożone. Jeśli zaś nie zostanie ustalona, między zainteresowanymi stronami, nowa data to wtedy na boisko przyjedzie sędzia i zdecyduje, czy spotkanie może zostać rozegrane.

Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
KKS
2 lat temu

Zobaczcie na Kks Kurów jak można przygotować boisko pod mecz.
Wystarczy chcieć.

Iskrownik
2 lat temu

Od takich decyzji jest związek. Czy naprawdę nie można odgórnie odwołać kolejki, niby zasiadają tam specjaliści i to nie od wczoraj, a nie wiedzą o tym że nawet jeśli boisko zostanie odśnieżone, to i tak „kondycja murawy” będzie pozostawiała wiele do życzenia. Już pomijam to jak będzie zniszczona po meczu/ach, wtedy dochodzić do stanu sprzed zniszczenia będzie przez kilka tygodni. Oczywiście gra na zmrożonej lub grząskiej murawie sprzyja podnoszeniu kontuzji, ale kto by się tym przejmował. Jak i finansami klubu, przecież sędzia za darmo nie przyjedzie by stwierdzić że boisko się nie nadaje. A i drużyna gości też musi przyjechać… Czytaj więcej »

WIesiu
2 lat temu

Do live: tak jest to problem. Większość trenerów normalnie pracuje, są w pracy, a człowiek musi siedzieć na telefonie w godzinach pracy i pytać o zgodę drużynę przeciwną na przełożenie meczu. W dodatku trzeba wbić w extranet datę meczu, ktory się przekłada. Druga strona musi zaakceptować. W innym przypadku trzeba stawić się na mecz zgodnie z terminarzem, łącznie z sędzia. Wystarczyłaby informacja odgórna: mecze w druzynach młodzieżowych odwolane. Chociaż w grupach młodzieżowych, bo powinni bezwzględnie odwołać całą kolejkę od IV ligi w dół. I po sprawie. Jestem ciekaw.ile spotkań się odbędzie od klasy okręgowej w dół, jak niektórzy twierdzą, że… Czytaj więcej »

SdZ
2 lat temu

4 liga nie gra..tzn ze b klasa a klasa I okr maja lepsze boiska ???