Omega po raz drugi lepsza od Orkana

Omega Kleszczów zgarnęła komplet punktów w wyjazdowym meczu 21. kolejki IV ligi łódzkiej z Orkanem Buczek. Podopieczni trenera Jacka Berensztajna wygrali, po raz drugi w tym sezonie, z zespołem Marcina Zimocha 1:0 (1:0). Jedyny gol w tym meczu padł w pierwszej połowie, a jego autorem był Kacper Sionkowski. Gospodarze mieli szansę na remis, ale przed końcem spotkania zmarnowali rzut karny.

Gospodarze, zgodnie z tym co obiecali, bardzo dobrze przygotowali płytę boiska. Nie było na niej grama śniegu. Kibice, którzy przybyli na mecz obejrzeli zaś zacięte i wyrównane spotkanie. Jedyny gol padł w 29. minucie po strzale Kacpra Sionkowskiego. Omega miała jeszcze kilka okazji w pierwszej połowie, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Mogło się to zemścić. Pod koniec meczu miejscowi mieli ogromną szansę na remis, ale Daniel Potakowski zmarnował rzut karny. Jego strzał, w pięknym stylu, obronił Paweł Wiśniewski.

Orkan Buczek – Omega Kleszczów 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Sionkowski 29

Orkan: Baranowski (46′ Pajkert) – Kaflowski (46′ Jakub Dregier), Potakowski, Niciak, Jardel Cruz ż (86′ Siewiera) – Dolot, Kowalski, Pałyska (60′ Norbert Dregier), Wojtczyk – Cukiernik, Górecki.

Omega: Wiśniewski ż – Roczek, Niedbała, Łukasik ż, Załęski – Szewczyk, Pieniążek ż, Paweł Kowalski ż (90′ Gal), Bąkowicz (90′ Jędrzejczyk) – Jaszczak (65′ Łudczak ż), Sionkowski

Multimedia (zdjęcia i film): Łukasz Cichuta