Lechia Tomaszów zatrzymała lidera

Legionovia Legionowo zgubiła bardzo cenne punkty w Tomaszowie Mazowieckim remisując z Lechią 0:0 w sobotnim pojedynku 25. kolejki III ligi (grupa I). Tomaszowianie zagrali bardzo dobre zawody i przy lepszej skuteczności mogli nawet zainkasować komplet punktów. Mieli w drugiej połowie kilka znakomitych okazji do strzelenia zwycięskiej bramki.

Pierwsza połowa bardzo wyrównana z delikatną przewagą Lechii. Znacznie ciekawiej było po zmianie stron. Drużyna trenera Dominika Bednarczyka kilka razy poważnie zagroziła bramce Legionovii, a swoje szanse mieli Piotr Sulima, Eryk Kaproń czy Kamil Szymczak. Futbolówka nie chciała jednak wpaść do bramki lidera.

Lechia Tomaszów – Legionovia Legionowo 0:0

Lechia: Baran – Jakubczyk, Cyran, Turewicz, Drabik – Lewiński (85′ Kapica), Dunajski (76′ Pecyna), Szymczak ż, Kaproń, Nowak (64′ Warczyk) – Sulima (64′ Biernat)