AKTUALNOŚCI
Wnioski w ramach rządowego programu

Do 7 czerwca można składać wnioski o finansowe wsparcie w ramach rządowego programu Klub. W edycji 2022 pula wynosi 65,5 mln zł. Tradycyjnie dotacje będą przyznawane w dwóch wariantach: do 10 000 zł dla klubów jednosekcyjnych i 15 000 zł dla wielosekcyjnych. Pieniądze można przeznaczyć na: wynagrodzenie szkoleniowców, organizację obozów szkoleniowych oraz zakup sprzętu.


tomadex wszystko dla kibica

Środki pozyskane z dotacji muszą być wykorzystane najpóźniej do 30 listopada 2022 roku. Kluby zainteresowane udziałem w programie proszone są o jak najszybsze składanie wniosków, gdyż w przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów oceny oferty o zakwalifikowaniu do projektu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Ministerstwo Sportu i Turystyki w tym roku realizację projektu powierzyło Krajowemu Zrzeszeniu Ludowych Zespołów Sportowych (LZS). W województwie łódzkim osobą kontaktową ze strony LZS jest Karolina Kmieć (tel.: 605 230 423), e-mail: karolina.kmiec@lodzkielzs.pl). Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się natomiast na stronie: rzadowyprogramklub.pl.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments