AKTUALNOŚCI
Kanarki bogatsze o dwa punkty

Łódzki Związek Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 13. kolejki grupy czwartej klasy A pomiędzy Kanarkami Małachowice, a Magnatem Sierpów. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, ale okazało się że w ekipie gości występował piłkarz, który powinien pauzować za czwartą żółtą kartkę i wynik potyczki zweryfikowano na walkower 3:0 dla gospodarzy.


tomadex wszystko dla kibica

Wynik spotkania po weryfikacji ujęliśmy już w ligowej tabeli.

Subskrybuj
Powiadom o

15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław K
2 lat temu

intranety,ekstranety ,koszty dla klubów a jak przychodzi co do czego to bajzel jak zawsze i jak zawsze winny klub a leśne dziadki sobie nie mają nic do zarzucenia,a przecież w dobie internetu taki piłkarz powinien być niedopuszczony do meczu po to to wszystko co wspomniałem miało być

Kibic
2 lat temu

Do Pana Kuby
Czysta hipokryzja
Najpierw zmieszac z blotem wylac swoje żale a potem mowic ze to ktos inny obraza. Jestes facetem z jajami napisz do goscia lub spotkaj sie z nim co masz mu do powiedzenia a nie ukrywasz sie pod imieniem.
Jako jedyny tutaj masz do kogos jakies ale i w twoim poscie widac mowę nienawisci.

Jak jestes taki odwazny napisz gdzie ty pracujesz chyba ze sie wstydzisz i zazdrosc przez Ciebie sie wylewa

Kuba
2 lat temu

Do Pana Kibica:
Już nie musi się Pan przedstawiać. Agresja wylewa się z Pana zupełnie jak na meczach. No nic życzę Błogosławieństwa Bożego dla Pana, więcej uśmiechu i spokojnych Świat Zmartwychwstania 😉

Gwidon
2 lat temu

Moja wypowiedź zmierzała w kierunku, że to klub ma obowiązek wypełnienia extranetu i wówczas nie ma problemu z błędami. A tak to sędzia zrobił za klub robotę i myląc się zostanie ukarany. Wypełnilibyście sami skład, nie byłoby błędu, nie byłoby napinki. Nie chcesz mi powiedzieć, że masz w kadrze 28 zawodników i nie wiesz kogo wpisać. A o 18 zawodnikach na godzinę przed meczem to wiesz i swobodnie możesz wypełnić extranet. Nawet jeśli wpiszesz w pierwszym składzie a nie dotrze to poinformujesz sędziego przed meczem i nie masz żadnych konsekwencji. Uwierz mi, długo jestem w piłce i trochę wiem, a… Czytaj więcej »

Kibic
2 lat temu

Do Gwidon Przepisy a zycie to roznica. Na wioskach nie da sie 2h przed meczem byc pewnym co do skladu dlatego dooiszcza sie spisanie reczne protokolu. W tym przypadku blad przy wprowadzaniu imienia popelnil sedzia i zostal juz poprawiony. Klub otrzymal ze zwiazku zdjecie protokolu I widac na czym polegal blad. Inne imie wprowadzono do systemu przy tym samym nazwisku Teraz tylko lzpn musi wydac decyzje o cofnieciu walkowera. Inna sprawa skad lodzki futbol ma wiedze jak do wiadomosci decyzje dostaje tylko klub. Ktos ze zwiazku albo pracuje w tym portalu albo wynosi informacje do czego chyba nie jest uprawniony.… Czytaj więcej »