Kanarki bogatsze o dwa punkty

Łódzki Związek Piłki Nożnej zweryfikował wynik meczu 13. kolejki grupy czwartej klasy A pomiędzy Kanarkami Małachowice, a Magnatem Sierpów. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, ale okazało się że w ekipie gości występował piłkarz, który powinien pauzować za czwartą żółtą kartkę i wynik potyczki zweryfikowano na walkower 3:0 dla gospodarzy.

Wynik spotkania po weryfikacji ujęliśmy już w ligowej tabeli.

15 komentarzy
Apple
2 lat temu

W A klasie to wolna amerykanka. Są uprzywilejowani i mniej uprzywilejowani. Np. takie Kanarki to nie powinny być dopuszczone do rozgrywek niedosyc że „boisko” tragedia to strojów nie maja. Połowa drużyn niema grup młodzieżowych, ciekawe czy kary płacą, druga połowa która te drużyny ma to że związku żadnej pomocy nie dostaje. W Kobrze jako trener wpisany Gieraga 3 mecz z rzędu a faktycznie nieobecny na meczach, to powinny być kary, w nagrodę trenerzy którzy licencję posiadają muszą ją opłacać i jeździć na szkolenia, taka oto sprawiedliwość jedni muszą inni nie… To wszystko pokazuje że LZPN ma wszystko w dupie bo… Czytaj więcej »

Gwidon
2 lat temu

§ 31 Regulaminu rozgrywek
6. Do wzięcia udziału w zawodach uprawnieni są jedynie zawodnicy i zawodnicy rezerwowi wpisani do sprawozdania z zawodów przed rozpoczęciem meczu. Na 30 minut przed
rozpoczęciem zawodów, kierownicy drużyn zobowiązani są do wręczenia sędziemu wydruku sprawozdania sędziego, zawierającego skład zawodników, wypełnionego w systemie
Extranet. Wydruk musi być podpisany przez kapitana i kierownika zespołu, którzy przez złożenie podpisów potwierdzają prawidłowość danych ujętych w sprawozdaniu.
To jedni muszą a inni nie?
Jakby kierownik wypełnił to nie byłoby problemu z błędami i odpowiedzialnością.

Kibic
2 lat temu

Do Gwidon
W A klasie tego jeszcze nie wymagaja wiec sedzia uzupelnia z protokolu. Tak bylo w tym przypadku I WydIal Gier przeslal do klubu ze sedzia zrobil blad wiec lodzki futbil jak sie dowiedzial z lzpn o rym to powinien tez napisac sprosyowanie
W A klasie do samego konca nie jestes pewien czy podajac sklad w extranecie ludzie beda na meczu. Takie czasy

Gwidon
2 lat temu

Zgodnie z regulaminem rozgrywek składy drużyn w extranecie wypełnia kierownik drużyny (klub) a nie sędzia, więc jeśli ktoś popełnił błąd to nie był to sędzia.

Kibic
2 lat temu

Tylko ze tutaj ze strony klubu pomylki nie ma. Pomylil sie sedzia wpisujac w extranet bledne imie przy tym samym nazwisku. W zespole graja bracia. Ten ktory mial pauze nie gral I nie bylo go na meczu. W protokole jest wpisane prawidlowo.