AKTUALNOŚCI
Łódzkie Tygrysy pierwszym liderem

W Łodzi rozpoczęła rozgrywki pierwsza w Polsce, oficjalna liga walking futbolu. Każda ze zgłoszonych sześciu drużyn rozegrała już po dwa mecze, ale do końca rywalizacji droga bardzo daleka. Łącznie w rundzie wiosennej i jesiennej każdy z zespołów rozegra aż 20 meczów, a mistrza Łódzkiej Ligi Walking Futbolu poznamy na początku listopada.

W pierwszej serii spotkań, rozegranej w poniedziałek 9 maja, z kompletu zwycięstw cieszył się tylko Tiger Łódzki i ta drużyna została historycznym, pierwszym liderem rozgrywek. Niewiele brakowało, aby żaden z zespołów nie miał na swym koncie sześciu punktów po dwóch spotkaniach. Decydującego gola w meczu Tygrysów z Kontrą Mix (3:2), tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego sędziego zdobyła Karolina Łodkowska.

Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wyrównane, co gwarantuje sporą dawkę emocji w kolejnych spotkaniach. Na czele klasyfikacji strzelczyń na razie są: Karolina Łodkowska (Tiger) i Ewa Tyll (Kontra Mix) – po 2 gole, a klasyfikacji strzelców przewodzi Krzysztof Adamowicz (Old Gang EPL) – 2 gole.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments