Kacper Sionkowski zrobił różnicę

Omega Kleszczów wygrała osiemnasty mecz w bieżącym sezonie IV ligi łódzkiej. Pokonała na Stadionie Gminnym w Kleszczowie Zryw Wygoda 3:1 (0:0). Bohaterem spotkania w drużynie gospodarzy był Kacper Sionkowski. Młody napastnik Omegi strzelił dwa gole, a przy jednym asystował. Zespół Jacka Berensztajna umocnił się na czwartym miejscu w tabeli.

Już w 2. minucie Omega powinna prowadzić 1:0. W idealnej sytuacji do zdobycia gola piłkę nad poprzeczką przeniósł jednak Mateusz Roczek. W odpowiedzi stuprocentową okazję mieli goście. Damian Szczepański przegrał jednak pojedynek z Pawłem Wiśniewskim. Do przerwy było bez bramek.

W ciągu 90 sekund Omega strzeliła dwie bramki. W 60. minucie Kacper Sionkowski nieczysto uderzył w piłkę, która trafiła do nadbiegającego Przemysława Szewczyka. Ten nie miał żadnych problemów aby umieścić ją w bramce. Chwilę później Sionkowski z najbliższej odległości po raz drugi zmusił do kapitulacji Sebastiana Ostrowskiego. Cień nadziei dał Zrywowi mocny strzał rezerwowego Michała Świdrowskiego. Omega błyskawicznie jednak odpowiedziała trafieniem Sionkowskiego i mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Omega Kleszczów – Zryw Wygoda 3:1 (0:0)
Bramki: Przemysław Szewczyk 60, Kacper Sionkowski 61, 90 – Michał Świdrowski 90

Omega: Wiśniewski – Roczek, Jakubiec, Ociepa, Pieniążek – Bąkowicz (79′ Lenarczyk), Łudczak, Jaszczak (80′ Załęski), Szewczyk, Michalak – Sionkowski

Zryw: Ostrowski – Wudkiewicz (66′ Bogus), Wasiak (64′ Wnuk), Guzek, Fabijański – Perizhok (81′ Sekuła), Szczepański, Matyjas, Rutkowski, Kozieł ż – Kardas (72′ Świdrowski)