AKTUALNOŚCI
Lewa karta w Malinie Piątek?

Gra na lewą kartę to proceder znany w piłce nożnej, szczególnie w niskich klasach, od dawien dawna. W dobie telefonów komórkowych, Facebooka wydawało się jednak, że to już przeżytek. W zeszłym sezonie spróbowała tego Stal Głowno w meczu IV ligi z Omegą Kleszczów i przyniosło to opłakany skutek. Tym razem na naszą redakcyjną skrzynkę trafiły materiały i zdjęcia z Piątku.

gadzety kibica keeza

 

Nasz informator twierdzi, że w przegranym przez Malinę 2:3 meczu ze Świnicami Warckimi (łódzka klasa A, grupa IV) w zespole gospodarzy wystąpił zawieszony wcześniej za kartki Adrian Bartczak, który przez 65 minut występował z numerem 10 na koszulce jako Mateusz Burzyński. Nie znamy ani pana Bartczaka, ani tym bardziej Burzyńskiego, więc publikujemy nadesłane zdjęcia.

Trener Błażej Smyczyński, którego poprosiliśmy o komentarz (człowiek, z którym rozmawialiśmy przedstawił się jako trener zespołu), kazał się (cytat) od siebie i klubu odstosunkować. Kilka minut później wysłał na redakcyjny numer telefonu SMS, w którym informuje, że zawodnicy nie wyrażają zgody na publikację wizerunku zgodnie z RODO. Trener nie wie niestety o tym, że biorąc udział w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN i ŁZPN automatycznie wyraża zgodę na publikację danych osobowych. Próbowaliśmy się również skontaktować z prezesem Maliny Bogdanem Urbankiem. Zostawiliśmy nasz numer telefonu u pracownicy Szkoły Podstawowej w Piątku i czekamy na kontakt zwrotny.

Wyjaśnieniem sprawy zajmie się z pewnością Łódzki Związek Piłki Nożnej. Poinformowaliśmy bowiem prezesa związku Adama Kaźmierczaka o naszych podejrzeniach. Do tematu będziemy wracać.

Subskrybuj
Powiadom o

30 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Gracjan
1 rok temu

To może ty wskaż które drużyny grają na lewo, uwierz mi jest dużo drużyn które są wporzadku nie będę wypisywał tutaj 40/50 klubów.

Wpadka
1 rok temu

@Kenzo – odwracając zadanie – wymień nie 10 a chociaż 2 lub 3 kluby, które tak zrobiły podczas gdy mecz był nagrywany. Jedno i drugie zadanie tak samo trudne do wykonania.

Kenzo
1 rok temu

@Gracjan podaj mi proszę nazwy 10 losowych drużyn z łódzkiego które przez ostatnie 10 lat nie zagrały na lewo wyłączając te poważne typu Kutno, Pelikan, Warta Sieradz. Skończcie jechać po Malinie, bo z całe reszty ekip dobre 95procent gra na lewo. I każdy to rozumie, bo są trudne czasy i często kluby pomagają sobie, nawet dając zawodników . Ale niektórzy chcą być fajni i tego nie zrozumieją.

Buła i spóła
1 rok temu

Udało się w Powodowie udało się w poprzednich sezonach aż w końcu przyszła kryska na matyska.
I bardzo dobrze

Wpadka
1 rok temu

Świnice Sierpów Witonia Młogoszyn w tej grupie robią jako takie skróty z swoich gier bo meczami często tego nazwać nie można hahahaha Ale z góry wiadomo ze spotkania z tymi drużynami wypłyną do sieci. Prędzej czy później musiało się coś takiego zadziać! Zdjęcia i video z tego meczu słabej jakosci ale jakiś materiał jest. Trochę na własne życzenie ://////

1 4 5 6