Jagiellonia lepsza w meczu rezerw

Nie udał się ostatni w tym sezonie wyjazd piłkarzom rezerw pierwszoligowego ŁKS Łódź. Drużyna trenera Marcina Matysiaka, która już wcześniej zapewniła sobie utrzymanie w I lidze, przegrała w Białymstoku z rezerwami ekstraklasowej Jagiellonii 0:2 (0:0). W najbliższą sobotę (18 czerwca) ŁKS II zmierzy się przed własną publicznością ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Do 60. minuty utrzymywał się bezbramkowy wynik. Wtedy to prowadzenie dał gospodarzom Jan Majsterek skutecznie wykorzystując rzut karny. Sześć minut później debiutującego w bramce ŁKS II Szymona Łyskawkę pokonał Mikołaj Wasilewski. ŁKS II nie zdołał już odpowiedzieć i pojedynek zakończył się wygraną Jagiellonii II.

Jagiellonia II Białystok – ŁKS II Łódź 2:0 (0:0)
Bramki: Jan Majsterek 60-rzut karny, Mikołaj Wasilewski 66

ŁKS II: Łyskawka – Zając, Ślęzak, Lambrecht, Karlikowski (60′ Coulibaly) – Król (60′ Piotrowski), Sójka, Kościuk (60′ Czypicki), Radwanek (68′ Gmosiński), Lipień (68′ Jastrzembski) – Dynel