AKTUALNOŚCI
Bracia Trzebońscy i Wenus w GKS

GKS Bełchatów powoli odkrywa wszystkie karty i kompletuje tym samym kadrę, która już za 2 tygodnie rozpocznie walkę o awans do III ligi. Nowymi piłkarzami, którzy będą grać w zespole Bogdana Jóźwiaka, zostali bracia Bartłomiej i Jarosław Trzebońscy (na zdjęciu) oraz Stanisław Wenus. W najbliższych godzinach powinniśmy poznać nazwiska kolejnych piłkarzy, którzy podpiszą umowy.

Na ostatniej prostej są bowiem negocjacje z Bartłomiejem Bartosiakiem, Łukaszem Wrońskim, Mateuszem Szymorkiem czy Bartoszem Bujalskim.

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wentyl
1 rok temu

Panie Kibic, proszę koniecznie wymienić te wszystkie zasłużone kluby zasługujące na grę od razu w IV lidze. Oczywiście dla uzasadnienia podając nie tylko ich wszystkie sezony spędzone w Ekstraklasie, ale także największe sukcesy z Ekstraklasy i Pucharu Polski, proszę także przypomnieć młodszym kibicom ich starty w europejskich pucharach. I najlepiej wymienić także piłkarzy, którzy zagrali w reprezentacji Polski będąc wtedy aktualnymi zawodnikami tych klubów. Warto także wspomnieć kiedy ostatnio grały na chociażby trzecim poziomie rozgrywkowym. To będzie ciekawe…