AKTUALNOŚCI
Widok strzelił w trzech meczach 28 goli

Widok Skierniewice szaleje w grupie czwartej KEEZA Klasy Okręgowej. Piłkarze tej drużyny w trzech ostatnio rozegranych meczach o punkty strzelili aż 28 goli. W sobotnie popołudnie pokonali na swoim boisku KS II Kutno 8:2 (2:2). Trzy bramki zdobył Rafał Głębocki, który ma już na koncie 12 trafień. Po jednej Paweł Gierach, Bartłomiej Seferyński, Piotr Truszkowski, Adam Stankiewicz i Bartosz Broniarek.

gadzety kibica keeza

 

Bramki dla pokonanych zdobyli natomiast Piotr Kierus i Damian Kozanecki. Widok jest wiceliderem tabeli, ma na koncie 9 punktów. Prowadzi Olimpia Chąśno, która ma o punkt więcej, ale też jeden mecz więcej rozegrany.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 rok temu

A czy czasami kutno 2 nie przyszło z a klasy łódzkiej? Przyszło i zweryfikowali swój poziom z czołowa drużyna okręgu skierniewickiego

ASD789
1 rok temu

W sprawie meczów i rozmiaru zwycięstw poszczególnych zespołów, to spojrzałem na wszystkie 4 okręgówki ŁZPN i widzę sprawy w liczbach: -Okręgówka nr 1 – Łódź – 31 meczów, 4 mecze w lidze wygrane przez którąś z drużyn różnicą minimum 5 goli -Okręgówka nr 2 – Piotrków – 30 meczów, 2 mecze w lidze wygrane przez którąś z drużyn różnicą minimum 5 goli -Okręgówka nr 3 – Sieradz – 29 meczów, 7 meczów w lidze wygranych przez którąś z drużyn różnicą minimum 5 goli -Okręgówka nr 4 – Skierniewice – 29 meczów, 7 meczów w lidze wygranych przez którąś z drużyn… Czytaj więcej »

Maciek
1 rok temu

Ta liga to poziom a klasy w innych okręgach

Eustachy
1 rok temu

Poziom skierniewickiej ligi to jest coś pięknego

Reset
1 rok temu

Brawo Widok, grajcie dalej swoje do końca sezonu.