AKTUALNOŚCI
KEEZA na kolejny sezon piłkarski z ŁZPN

Rozpoczęta w roku 2020 współpraca Łódzkiego Związku Piłki Nożnej z firmą będącą właścicielem marki KEEZA będzie trwała przynajmniej do końca sezonu 2022/2023. Stosowna umowa została w piątek (16 września) podpisana w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Parafowali ją Adam Kaźmierczak (ŁZPN) i Tomasz Szulc (Tomadex).


 

Reprezentująca KEEZĘ firma Tomadex to solidny i przewidywalny partner, który dotrzymuje danego słowa i wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Takie podejście sprawiło, że z dotychczasowej współpracy mamy wyłącznie pozytywne doświadczenia. Z przyjemnością podpisaliśmy więc kolejną umowę, dzięki której prowadzone przez nas rozgrywki klasy okręgowej i niższych lig seniorskich nadal będą miały partnera tytularnego. Bardzo nas to cieszy – powiedział prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak.

Zadowolenia z dotychczasowej współpracy nie krył również Tomasz Szulc. Szef firmy Tomadex dał do zrozumienia, że podpisana umowa to kolejny, lecz nie końcowy etap wspólnej działalności. – W naszej firmie od zawsze cenimy sobie współpracę z profesjonalistami, a takim bez wątpienia jest Łódzki Związek Piłki Nożnej. Nie wahaliśmy się ani chwili, by przedłużyć tak owocną współpracę o kolejny sezon piłkarski. Nasze wzajemne współdziałanie nie kończy się tylko na realizacji zamówień. Wspieramy się także marketingowo, dzięki czemu obie strony czerpią z tej współpracy maksimum. Mamy nadzieję, że sezon 2022/2023 to tylko etap, a kolejne będą wyłącznie formalnością – powiedział Szulc.

W roku 2020 KEEZA została patronem tytularnym czterech grup klasy rozgrywkowej. Rok później współpraca z Łódzkim ZPN została rozszerzona o klasy A i B. Kolejna umowa rozpoczyna nowy etap, w którym jednym z głównych celów będzie podniesienie sportowego poziomu piłkarskiej rywalizacji. Stąd zapis o wsparciu przez sponsora tytularnego najlepszych drużyn uczestniczących w rozgrywkach klasy okręgowej i klasy A. W sezonie 2022/2023 zespoły, które wywalczą awans do IV Ligi i KEEZA Elite Klasy Okręgowej otrzymają po komplecie strojów meczowych marki KEEZA oraz vouchery na zakup sprzętu sportowego.

Źródło: Informacja Prasowa

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
1 rok temu

Współpraca z niższymi ligami to ściema. O co się pytaliśmy to tego akurat voucher nie dotyczył. Daliśmy sobie spokój

Amator
1 rok temu

Co tam sprzet meczowy powinni placic co miesiac wszystkim klubom gotówkę!

Julek
1 rok temu

A pozostałe kluby coś dostaną?
Czy tylko kilka tych z 1 miejsc?

Kropla
1 rok temu

Te komplety strojów meczowych dla mistrzów to zestaw domowe i wyjazdowe czy tylko jeden rodzaj?
I drugie pytanie, czy byłaby możliwość stworzenia dedykowanej piłki meczowej dla IV ligi, by mecze były rozgrywane unikalną piłką z logiem rozgrywek i ŁZPN-u?