Omega przegrała po szalonym meczu

Słabiutko gra jesienią Omega Kleszczów. Czołowy zespół IV ligi minionego sezonu przegrał w sobotę na swoim boisku ze spadkowiczem z grupy pierwszej III ligi KS Sand-Bus Kutno 3:4 (1:4) i była to już ósma w tym sezonie porażka ekipy trenera Jacka Berensztajna. Kleszczowianie w 13 meczach zdobyli zaledwie 13 punktów i nadal okupują dolne rejony tabeli.

Sobotni mecz miał dość niecodzienny przebieg. Goście bowiem szybko strzelili trzy gole, a pierwszego już w 8. minucie Dominik Głowiński. Potem Pawła Wiśniewskiego pokonali Dawid Telestak oraz Marcin Kacela. Ten ostatni zawodnik w 29. minucie podwyższył na 4:0. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy do bramki gości skierował piłkę Przemysław Szewczyk.

W drugiej połowie meczu nie mająca nic do stracenia Omega przycisnęła i dwa razy trafiła do bramki gości. Najpierw Miłosz Kapica, natomiast trzeci gol był samobójczy. W 90 minucie mogło być 4:4, ale Kapica minimalnie spudłował.

Omega Kleszczów – KS Sand-Bus Kutno 3:4 (1:4)
Bramki: Przemysław Szewczyk 40, Miłosz Kapica 65, samobójcza 75 – Dominik Głowiński 8, Dawid Telestak 12, Marcin Kacela 22, 29

Omega: Paweł Wiśniewski – Pałyska (55′ Łutczak), Michalak (75′ Piróg), Jaszczak, Pieniążek – Szewczyk, Paweł Kowalski (75′ Miarka) – Łukasik (65′ Kapica), Załęski.

KS: Błażejczyk – Florczak, Padzik, Głowiński, Dąbrowski (46′ Krzysztof Skawiński) – Kacela, Telestak, Wielgus, Felczak (76′ Wydrzyński) – Borcuch (70′ Kierus), Kasperkiewicz.