PP: Ćwierćfinały etapu sieradzkiego

W środę (12 października) dokończone zostały ćwierćfinały Pucharu Polski na szczeblu etapu sieradzkiego. We wtorek rozegrano już mecz w Złoczewie, gdzie miejscowa Złoczewia pokonała Orkana Buczek 4:3. Trzecioligowa Warta Sieradz ma okazję zrehabilitować się za ostatnie wyniki w lidze, w pojedynku z grającą w KEEZA Klasie Okręgowej Tęczą Brodnia. Poniżej wyniki.

Ćwierćfinały etapu sieradzkiego:
(środa – 12 października)
LKS Kwiatkowice – Pogoń Zduńska Wola 0:2 (0:1)
(Łukasz Rakowski, Łukasz Wroński)
Jutrzenka Warta – WKS 1957 Wieluń 2:2 (0:1) – w rzutach karnych 4:3
(Dawid Kępniak, Szymon Andrzejewski – Jakub Szaniec, Robert Matusiak – karny)
Tęcza Brodnia – Warta Sieradz 0:12 (0:7)
(Łukasz Chojecki 4, Michał Lewandowski 2, Bartłomiej Kręcichwost, Kamil Pluta, Seweryn Michalski, Cezary Kępczyński, Adrian Filipiak, Wiktor Płaneta)

14 komentarzy
Jarocx
1 rok temu

Człowieku oni grali tak jak wy gracie w 3 lidze tam takze ten wasz śmieszny klubik nie przechodzi z pilka na polowe przeciwnika a nie dzieli ich roznica 2 klas ligowych

Do kibic Sieradz
1 rok temu

Znawco tematu i rzemiosła piłkarskiego, grały ze sobą drużyny które dziela dwie klasy rozgrywkowe jedni grają za przysłowiowe frytki drudzy w 3 lidze mają fajne pieniążki więc się nie dziw że ich gra przeciwko dużo słabszej drużynie wyglądała dużo lepiej. W lidze z równym rywalem do tej pory czegoś brakuje ot cała filozofia. Oby Warta się utrzymała bo to miasto i ten obiekt na to zasługują i tego im życzę-kibic Tęczy.

1 rok temu

Wreszcie jakieś pozytywny wynik choć tak słabego zespołu Warta nie podejmowała od lat przeciwnik nie był w stanie wymienić trzech celnych podań. Piłka była tylko kilka razy na połowie warty i to po wykopie bramkarza tęczy gdy leciała w powietrzu a tak to Sieradz cały czas dominacja i gra na połowie przeciwnika w dziadka. Dominacja warty oby w lidze teraz zatrybiło bo potencjał w drużynie jest duży.

OnLeeOn
1 rok temu

Kto ten wynik Brodni z Wartą pisał warta 12 swojaków strzeliła

Kuriozum
1 rok temu

Do fan
Naciągaba to była czerwona kartka dla obrońcy WKS oraz nieuznana bramka na 2:1 gdzie spalonego nie było!