Skromne, ale bardzo ważne zwycięstwo

ŁKS Łódź przerwał serię czterech remisów i w piątkowym spotkaniu 14. kolejki I ligi pokonał Sandecję Nowy Sącz 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla drużyny trenera Kazimierza Moskala Piotr Janczukowicz. Pokonał Szymona Tokarza w 63. minucie i jak się okazało był to jedyny gol w tym meczu. To siódma wygrana ŁKS w tym sezonie i piąta domowa.

Szkoleniowiec ŁKS spodziewał się ciężkiej przeprawy z popularnymi Sączersami i rzeczywiście taka ona była. Ostatni zespół w ligowej tabeli mądrze się bronił, a ŁKS nie potrafił znaleźć drogi do bramki. Udała się ta sztuka dopiero w osiemnastej minucie drugiej połowy spotkania. ŁKS tym samym dopisał do swojego dorobku bardzo ważne trzy punkty i czeka na pozostałe rozstrzygnięcia 14. kolejki.

ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Janczukowicz 63

ŁKS: Bobek – Dankowski, Dąbrowski ż (67′ Marciniak), Monsalve, Tutyskinas (77′ Koprowski) – Pirulo (46′ Kelechukwu), Lorenc ż, Kort (67′ Ochronczuk), Trąbka, Janczukowicz (74′ Biel) – Balongo