Kazimierz Moskal: Przepchaliśmy ten mecz

ŁKS może nie zachwycił swoją grą w piątkowy wieczór, ale dopisał do swojego dorobku bardzo ważne trzy punkty. Pokonał Sandecję Nowy Sącz 1:0 (0:0) i przerwał serię czterech remisów z rzędu. Zwycięskiego gola strzelił w 63. minucie Piotr Janczukowicz. Szkoleniowiec ŁKS Kazimierz Moskal (na zdjęciu) przyznał, że spodziewał się trudnego pojedynku. Poniżej jego pomeczowa wypowiedź.

Mecz może nie stał na najwyższym poziomie, ale spodziewaliśmy się trudnego spotkania. Wiedziałem, że dziś nie będzie lekko, szybko i przyjemnie, dlatego prosiłem piłkarzy o cierpliwość. To nie jest tak, że będziemy po dwudziestu minutach prowadzić 2:0 czy 3:0. Przepchaliśmy ten mecz i wyrwaliśmy Sandecji trzy bardzo ważne dla nas punkty. Dla nas to zwycięstwo jest bardzo cenne, nie dlatego, że zremisowaliśmy cztery mecze z rzędu, ale też dlatego, że drużyna stanęła na wysokości zadania w trudnym spotkaniu ze zdeterminowaną drużyną, a taką była Sandecja – powiedział Moskal.