Kazimierz Moskal: Cenne trzy punkty

ŁKS wygrał niedzielny pojedynek 15. kolejki I ligi w Rzeszowie z Resovią 3:0 (0:0) i awansował w ligowej tabeli na drugie miejsce. Kazimierz Moskal (na zdjęciu) powiedział po spotkaniu, że spodziewał się trudnego meczu, ale na szczęście jego zespół w drugiej połowie był skuteczniejszy i wywalczył bardzo cenne trzy punkty. Poniżej wypowiedź łódzkiego szkoleniowca.

Spodziewaliśmy się trudnego meczu, bo Resovia miała ostatnio dobrą serię. Przed przerwą nie znaleźliśmy sposobu na zdobycie goli, ale po niej byliśmy skuteczniejsi. To cenne punkty, zdobyte na trudnym terenie. Odbiór jest taki, że konkrety były po przerwie, bo wtedy zdobyliśmy gole, ale uważam, że już w pierwszej połowie nie unikaliśmy gry w piłkę. Brakowało po prostu kropki nad i, zdecydowania, czasami szczęścia. Gratuluję drużynie i myślimy już o niedzielnym spotkaniu na własnym stadionie z Arką Gdynia – powiedział szkoleniowiec.