Cenna wygrana Lechii Tomaszów w Błoniu

Lechia Tomaszów zakończy rundę jesienną w III lidze (grupa I) w górnej połowie tabeli. W sobotnim spotkaniu 14. kolejki zespół trenera Mateusza Milczarka wygrał w Błoniu z Błonianką 1:0 (1:0) i tym samym po raz szósty w tym sezonie wywalczyli komplet punktów. Tomaszowianie mają obecnie 23 punkty i plasują się na piątym miejscu. 6 listopada o 12:00 zmierzą się u siebie z Sokołem Ostróda.

Zwycięskiego gola dla Lechii strzelił w 35. minucie Klim Morenkov. Później obie drużyny miały swoje sytuacje, ale w rolach głównych wystąpili bramkarze. W 82. minucie Mateusz Jeliński z Błonianki sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Artura Amrozińskiego. Obejrzał za to czerwoną kartkę. Nie miało jednak to wpływu na wynik końcowy. Do ostatniego gwizdka utrzymało się jednobramkowe prowadzenie lechistów.

Błonianka Błonie – Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:1)
Bramka: Klim Morenkov 35

Lechia: Awdziewicz – Górka, Dunajski ż (67′ Kaproń), Cyran, Skrzyniak – Lewiński, Nowak (88′ Pecyna),Szymczak ż, Mikołajczyk, Morenkov (67′ Myszka) – Snopczyński (60′ Amroziński ż)