Osłabiona Lechia zremisowała z Sokołem

Grająca bez Kamila Szymczaka i Artura Amrozińskiego (pauza za kartki) Lechia Tomaszów zremisowała przed własną publicznością z Sokołem Ostróda 1:1 (0:0) w niedzielnym pojedynku wieńczącym 15. kolejkę III ligi (grupa I). To dziewiąty z rzędu mecz tomaszowskiej drużyny bez porażki. Lechia zajmuje szóste miejsce w tabeli mając 4 punkty mniej od lidera z Mławy.

Obie bramki w meczu z Sokołem padły po przerwie. Prowadzenie objął spadkowicz z II ligi w 51. minucie. Wtedy to Dawid Kasprzyk pokonał Mateusza Awdziewicza. Lechia rzuciła się do odrabiania strat. Udało się to w 72. minucie kiedy to na listę strzelców wpisał się Adam Nowak. W końcówce lechiści mieli swoje szanse, ale ostatecznie wynik 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka.

Lechia Tomaszów – Sokół Ostróda 1:1 (0:0)
Bramki: Adam Nowak 72 – Dawid Kasprzyk 51

Lechia: Awdziewicz – Skrzyniak ż, Cyran ż, Mikołajczyk (66′ Kosylak), Górka (82′ Warczyk) – Lewiński, Pecyna (39′ Dunajski), Kaproń, Nowak, Morenkov – Bąk (46′ Snopczyński)