AKTUALNOŚCI
Gwiazdy pobiły kolejny rekord w Łowiczu

Po raz 19. w Łowiczu odbył się turniej charytatywny Gwiazdy Na Gwiazdkę. Mistrzowski tytuł obroniła ekipa Youtuberów i Przyjaciół, która w decydującym starciu pokonała GNG Team. Najważniejsze było jednak to, że po raz kolejny zebrano rekordową kwotę ponad 167 tysięcy złotych na rzecz chorego Olusia Olaczka.

W zawodach wzięły udział cztery ekipy składające się z gwiazd sportu, muzyki, youtuba oraz dziennikarstwa. Na parkiecie łowickiej hali swoje umiejętności zaprezentowali m.in. Marcin Robak, Daniel Mąka, Piotr Grzelczak, Radosław Majewski, Błażej Telichowski, Grzegorz Szamotulski, Jan Szczęsny, Łukasz Juras Jurkowski, czy Bilgun Arinbatar.

Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym bez meczów rewanżowych, a drużyna, która zdobyła najwięcej punktów zwyciężyła. W przerwie między meczami odbywała się tradycyjna licytacja pamiątek sportowych. Za rekordową kwotę 11 tysięcy złotych wylicytowano koszulkę Realu Madryt z z 2017 roku autografem Garetha Bale’a oraz za ponad 4 tysiące koszulkę, w której sędzia Szymon Marciniak prowadził ubiegłoroczne mecze Ekstraklasy.

Komplet wyników:
GnG Team – Dziennikarze 3:0
Youtuberzy – Artyści i Przyjaciele 5:1
Dziennikarze – Youtuberzy 1:4
GnG Team – Artyści i Przyjaciele 1:1
Artyści i Przyjaciele – Dziennikarze 0:0
GnG Team – Youtuberzy 0:6

Pierwsze miejsce zajęli Youtuberzy i Przyjaciele. Drugie miejsce przypadło GNG Team, trzecie Artystom i Przyjaciołom, a czwarte Dziennikarzom. Przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Błażej Telichowski, a najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Grzegorz Jędrzejewski. MVP całych zawodów okazał się Radosław Majewski.

Po podliczeniu wszystkich wyników i dekoracji przystąpiono do ogłoszenia oficjalnych wyników zbiórki. Podczas imprezy udało się zdobyć dokładnie 167.792,00 złotych, a cała kwota zostanie przekazana na ratowanie chorego Olusia Olaczka.

Nadesłał: Dawid Saj

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments