ŁKS Łódź pokonał Znicza Pruszków

Lider pierwszoligowej tabeli ŁKS Łódź wygrał pierwszy w 2023 roku mecz sparingowy. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala pokonali na boisku przy ulicy Minerskiej drugoligowców ze Znicza Pruszków 3:0 (2:0). Uwagę zwracają dwa gole strzelone przez Nelsona Balongo, który w jesiennych meczach o ligowe punkty, ani razu nie trafił do bramki drużyn przeciwnych.

W łódzkiej drużynie wystąpił testowany zawodnik. Kolejne ligowe spotkanie ŁKS rozegra 18 stycznia z Pogonią Siedlce, natomiast trzy dni później wylatuje na zgrupowanie do Turcji, gdzie ma rozegrać trzy mecze sparingowe.

ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 3:0 (2:0)
Nelson Balongo 10, 43, Pirulo 65

ŁKS. I połowa: Bobek – Dankowski, Monsalve, Marciniak, Tutyśkinas – Biel, Ochronczuk, Kowalczyk, Trąbka, Szeliga – Balongo. II połowa: Arndt – Wszołek, Dąbrowski, Koprowski, Radziński – Nowacki, Kort, Łabędzki, Pirulo – Janczukowicz, testowany.