AKTUALNOŚCI
Zmiana z Minerskiej na Odrowąża

Zaplanowana na 14 lutego (wtorek) konsultacja szkoleniowa kadry ŁZPN U-13 (rocznik 2010) odbędzie się przy ulicy Józefa Odrowąża 1 w Łodzi. Pierwotnie planowano, że trenerzy Marcin Krasnopolski i Aleksander Stańczak poprowadzą zajęcia na obiekcie MOSiR Minerska, jednak, jak informuje ŁZPN, doszło do zmiany lokalizacji.


tomadex wszystko dla kibica

Trening ma odbyć się na pełnowymiarowym boisku, jednak niewykluczone, że ze względu na niskie temperatury przeniesiony zostanie pod balon SAWO Gruz. A takiego obiekt przy Minerskiej od kilku dni już nie ma.

Nieoficjalnie wiadomo, że nie wytrzymał ciężaru śniegu i runął. Jeden z internautów, który wysłał nam zdjęcie, poinformował również, że nie doszłoby do awarii gdyby ktoś wcześniej spojrzał w prognozy pogody i ogrzał balon. Wtedy śnieg najzwyczajniej w świecie by stopniał.

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ręce opadają
1 rok temu

Ludzie wystarczy grzac a nie oszczedzac na ogrzewaniu i ryzykowac zdrowie ludzi tym bardzie przy tak obitych opadach ,kazdy kto byl na balonie na Minerskiej wie ze zimno jest tam strasznie , na Sawo panuja normalne warunki i koszta wynajmu niższe.

Gaza
1 rok temu

To już trzeci raz runął