Futsal: Pogoń Zduńska Wola w 1/8 finału

Piłkarki Pogoni Zduńska Wola wygrały z MUKS Dargfil Tomaszów w środowym spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski w futsalu. Kibice w hali przy ulicy Złotej obejrzeli niezwykle zacięte spotkanie, a o wygranej gospodyń zdecydowała bramka Patrycji Piekarskiej w 35. minucie. W 1/8 finału (środa, 22 lutego – 20:00) Pogoń zmierzy się z grającym w Ekstralidze zespołem AZS KU Uniwersytetu Warszawa.

Po 12 minutach Pogoń wygrywała 2:0 po bramkarz Katarzyny Borowiec. Dargfil nie dał jednak za wygraną. W 15. minucie kontaktowego gola zdobyła Aleksandra Wójciak, a na sześć minut przed końcem na 2:2 wyrównała Aleksandra Jasnowska. Chwilę później jednak gola na 3:2 zdobyła Piekarska i jak się później okazało była to bramka na wagę awansu.

Pogoń Zduńska Wola – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:2 (2:1)
Bramki: Katarzyna Borowiec 6, 12, Patrycja Piekarska 35 – Aleksandra Wójciak 15, Aleksandra Jasnowska 34