Janusz Niedźwiedź: Zwycięstwo bardzo cieszy

Wielkie powody do radości miał trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź. Jego zespół pokonał 1:0 (0:0) Śląsk Wrocław i było to pierwsze zwycięstwo widzewiaków w tym roku kalendarzowym. Szkoleniowiec przyznał po spotkaniu, że duży wpływ na postawę piłkarzy miał wspaniały doping publiczności. Poniżej jego wypowiedź.

Pierwsze wiosenne zwycięstwo, bardzo cieszy. Sądzę, że mocno na nie pracowaliśmy, szczególnie w pierwszej połowie, w której byliśmy lepsi. Trzeba docenić drużynę, że do końca wierzyła i walczyła. Gratulacje dla Kristoffera, który bardzo dobrze znalazł się w polu karnym, jak i dla reszty zmienników, którzy dali nam to, czego od nich oczekiwaliśmy. Pragnę docenić też naszych kibiców, byliście dzisiaj niesamowici. My jesteśmy od pięciu meczów niepokonani, więc żadnego ciężaru w tym meczu absolutnie nie było. Wiadomo, że mogliśmy strzelić w tamtych spotkaniach więcej bramek, ale teraz nie ma co rozpamiętywać. W drugiej połowie Śląsk częściej gościł na naszej połowie, ale nie oddał nawet celnego strzału, nic nie wynikało z ich akcji. Chcemy dalej zwyciężać i nie chcemy spoglądać na tabelę lub inne zespoły. Cieszymy się teraz z tego zwycięstwa i z tych trzech punktów, a o tym ile brakuje do utrzymania nie myślę – powiedział Niedźwiedź.

Źródło: widzewtomy.net