Futsal: Pierwszy podział punktów Widzewa

Dopiero w 22. kolejce Futsal Ekstraklasy zawodnicy Widzewa Łódź po raz pierwszy podzielili się punktami z rywalem. Do tej pory albo wygrywali, albo schodzili z boiska pokonani. W sobotnim spotkaniu z BSF Bochnia mogą mówić o niedosycie. Na minutę przed końcem prowadzili bowiem 2:1 i byli bliscy dziewiątej wygranej w sezonie.

Do przerwy widzewiacy prowadzili 2:1, a na bramkę z 8. minucie, którą strzelił Adam Wędzony odpowiedzieli trafieniami Wiaczesława Kożemjaki i niezawodnego Daniela Krawczyka. W ostatniej minucie stracili niestety gola na 2:2, a do bramki ponownie trafił Wędzony.

Remis pozwala Widzewowi nadal realnie myśleć o czołowej ósemce w lidze. W kolejnym pojedynku (sobota – 11 marca, 19:00) łódzki zespół zmierzy się we własnej hali z FC Toruń.

BSF Bochnia – Widzew Łódź 2:2 (1:2)
Bramki: Adam Wędzony 8,40 – Wiaczesław Kożemjaka 12, Daniel Krawczyk 19